Receptie Prins Bernhard 50 jaar

Afgelopen vrijdag 29 augustus werd de receptie gehouden voor genodigden. Onder andere vertegenwoordigers van andere verenigingen, sponsoren, Nathan Stukker van de gemeente Apeldoorn en de vice voorzitter Hans Kuster van de KNVB Oost waren aanwezig. Ook de leden van het 1e uur waren uitgenodigd, Gerrit Koetsier, Evert Dibbet, Gerrit Klarenbeek, Aart van de Steeg, Gerrit […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 30 augustus 2014
"

Lees meer

Afgelopen vrijdag 29 augustus werd de receptie gehouden voor genodigden. Onder andere vertegenwoordigers van andere verenigingen, sponsoren, Nathan Stukker van de gemeente Apeldoorn en de vice voorzitter Hans Kuster van de KNVB Oost waren aanwezig. Ook de leden van het 1e uur waren uitgenodigd, Gerrit Koetsier, Evert Dibbet, Gerrit Klarenbeek, Aart van de Steeg, Gerrit Boeve, Jan Bos en Arnold Jongetjes. De twee laatst genoemden konden niet aanwezig zijn. Uit handen van de voorzitter Henk Bronkhorst kregen zij een prachtig schildje met naam en logo van sv Prins Bernhard. Tevens kregen Peter Schouten, Wim Mulder en Evert Dibbet uit handen van Hans Kuster een onderscheiding voor lang bewezen diensten binnen de vereniging! Voor Evert, Wim en Peter kwam dit als een complete verassing.