Huldiging jubilarissen

Afgelopen maandag was de algemene ledenvergadering van s.v. Prins Bernhard. In totaal waren er zo’n 50 leden aanwezig, tijdens deze vergadering werden zoals gebruikelijk de jubilarissen van de vereniging gehuldigd. Erik Vos, Freek de Ruiter en Sammel van den Hoek zijn allen 25 jaar lid van de vereniging. Henk Mulder, Gert Schouten Andries van de […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 2 december 2014
"

Lees meer

Afgelopen maandag was de algemene ledenvergadering van s.v. Prins Bernhard. In totaal waren er zo’n 50 leden aanwezig, tijdens deze vergadering werden zoals gebruikelijk de jubilarissen van de vereniging gehuldigd. Erik Vos, Freek de Ruiter en Sammel van den Hoek zijn allen 25 jaar lid van de vereniging. Henk Mulder, Gert Schouten Andries van de Kolk en Aart van der Zande zijn 40 jaar lid van de vereniging.
De aanwezige jubilarissen kregen namens het bestuur een erespeldje en een bosje bloemen overhandigd.

IMG_1727

De 25 -jarige jubilarissen:
Erik Vos
Freek de Ruiter
Gert Bronkhorst
Ontbrekend op de foto: Sammel van den Hoek

IMG_1730

De 40-jarige jubilarissen:
Henk Mulder
Gert Schouten

Ontbrekend op de foto:
Andries van de Kolk
Aart van der Zande