Bekerfinale Prins Bernhard JO15 – Spero JO15-3

Gisteren speelde JO15-1G de halve finale tegen Spero JO15-3 uit Elst. In een spannende wedstrijd, geleid door een prima scheidsrechter, werd met 3-1 gewonnen en was de finale een feit. De pupillen van trainers Arjen Koetsier en Laurens Wajer begonnen zenuwachtig aan de wedstrijd en hadden in het begin moeite met de fysiek sterke tegenstander. […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 31 maart 2019
"

Lees meer

Gisteren speelde JO15-1G de halve finale tegen Spero JO15-3 uit Elst.

In een spannende wedstrijd, geleid door een prima scheidsrechter, werd met 3-1 gewonnen en was de finale een feit. De pupillen van trainers Arjen Koetsier en Laurens Wajer begonnen zenuwachtig aan de wedstrijd en hadden in het begin moeite met de fysiek sterke tegenstander. Door een fout van de keeper ging men toch rusten met een 1-0 voorsprong. 10 Minuten na de theepauze kwam Spero op gelijke hoogte. In het verdere verloop van de wedstrijd was keeper Jasper van den Brink met enkele reddingen belangrijk. Men werkte hard en er werd volop strijd geleverd. Naarmate de wedstrijd vorderde kwamen we weer iets meer in ons spel. Na een goed lopende aanval kwam de bal bij Gilian Mulder en hij deed hetgeen hij goed in is… afschermen van de bal, wegdraaien en hard bij de 1e paal binnen schieten… 2-1. Spero zocht nog vol de aanval maar in de allerlaatste minuut bezorgde opnieuw Gilian Mulder voor de genadeklap door de 3-1 binnen te schuiven.

De finale zal in Juni gespeeld worden op neutraal terrein. Tegenstander daarin is Union JO15-3 uit Malden.

Een prachtige prestatie van deze meiden en jongens.