Jeugdtoernooi Prins Bernhard

Helaas moet wij jullie melden dat het jeugdtoernooi van s.v. Prins Bernhard dit jaar niet doorgaat. De KNVB heeft op 2 juni een competitie ronde ingepland en daarnaast is het nog de finaledag van de bekercompetitie. Door de vele afmeldingen in verband met bovengenoemde activiteiten kan het geplande toernooi helaas ging doorgang vinden. De toernooicommissie

Geschreven door Prins Bernhard

Op 23 mei 2018
"

Lees meer

Helaas moet wij jullie melden dat het jeugdtoernooi van s.v. Prins Bernhard dit jaar niet doorgaat.
De KNVB heeft op 2 juni een competitie ronde ingepland en daarnaast is het nog de finaledag van de bekercompetitie.

Door de vele afmeldingen in verband met bovengenoemde activiteiten kan het geplande toernooi helaas ging doorgang vinden.

De toernooicommissie