Jan Telnekes overleden

Ons bereikte het droevige bericht, dat Jan Telnekes, keeperstrainer van onze 1e en 2e elftal, op woensdag 25 april jl. onverwacht is overleden. Jan is slechts 58 jaar geworden. Jan was verkocht aan voetbal en was sinds augustus 2018 werkzaam bij onze club als trainer van de keepers. Begin van dit kalenderjaar waren we met […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 30 april 2023
"

Lees meer

Ons bereikte het droevige bericht, dat Jan Telnekes, keeperstrainer van onze 1e en 2e elftal, op woensdag 25 april jl. onverwacht is overleden. Jan is slechts 58 jaar geworden.

Jan was verkocht aan voetbal en was sinds augustus 2018 werkzaam bij onze club als trainer van de keepers. Begin van dit kalenderjaar waren we met hem overeengekomen daar een vervolg aan te geven en dat hij daarnaast ook het tweede elftal onder zijn hoede zou gaan nemen.

Jan was in het dagelijks leven werkzaam bij de NS als hoofdconducteur. Vorig jaar is hij vervroegd met pensioen gegaan. Helaas heeft hij daar maar kort van mogen genieten.

Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn naaste familie en vrienden.

Bestuur en leden sv Prins Bernhard