Het Blanke Schot Futsal Tournament 2019

Prins Bernhard organiseert Het Blanke Schot Futsal Tournament 2019 Uddel – Op 27 en 28 december organiseert Prins Bernhard Het Blanke Schot Futsal Tournament 2019. Op vrijdagavond 27 december worden de poulewedstrijden gespeeld en op zaterdagmiddag 28 december zullen de finalerondes afgewerkt worden. Dit evenement zal gehouden worden in “Sporthal De Schier” welke aangebouwd is […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 2 december 2019
"

Lees meer

Prins Bernhard organiseert Het Blanke Schot Futsal Tournament 2019

Uddel – Op 27 en 28 december organiseert Prins Bernhard Het Blanke Schot Futsal Tournament 2019.

Op vrijdagavond 27 december worden de poulewedstrijden gespeeld en op zaterdagmiddag 28 december zullen de finalerondes afgewerkt worden. Dit evenement zal gehouden worden in “Sporthal De Schier” welke aangebouwd is aan de achterkant van Dorpshuis Het Blanke Schot.

Na afloop (± 18:00 uur) kunt u genieten van een optreden van de akoestische folkrock band WOODWORKS. Deze band afkomstig uit Zeeland verzorgen door het hele land zo’n 160 optredens per jaar. De toegang is gratis!

Wilt u meer te weten komen over de band: www.woodworks-music.nl

Voor het programma van het zaalvoetbal verwijzen wij u naar: Tournify.nl/live/prinsbernhard

Wij hopen u te mogen begroeten en hopen dat we er met z’n allen een sportief en gezellig evenement van gaan maken.

Vriendelijke groet,

De organisatie