Herinnering seizoensafsluiting 21 mei

Aanstaande zaterdag is het dan eindelijk zo ver: de afsluiting van dit voetbalseizoen! Mochten jullie nog niet betaald hebben, dan kan dit altijd nog op de dag zelf bij Martijn Koetsier. De kosten van de entree bedragen 13 euro per volwassene vanaf 17 jaar, 8 euro voor jeugd van 7 t/m 16 jaar en de […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 18 mei 2022
"

Lees meer

Aanstaande zaterdag is het dan eindelijk zo ver: de afsluiting van dit voetbalseizoen!

Mochten jullie nog niet betaald hebben, dan kan dit altijd nog op de dag zelf bij Martijn Koetsier. De kosten van de entree bedragen 13 euro per volwassene vanaf 17 jaar, 8 euro voor jeugd van 7 t/m 16 jaar en de toegang is gratis voor kinderen t/m 6 jaar. De drankjes zitten niet bij deze kosten inbegrepen!

Tot zaterdag!

Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is flyer-Seizoensafsluiting-2022-1-pdf-724x1024.jpg