Algemene ledenvergadering Prins Bernhard goed bezocht

Afgelopen maandag 30 november is de jaarlijkse ledenvergadering van s.v. Prins Bernhard gehouden. Ondanks het slechte weer hebben in  totaal  59 leden de moeite genomen om naar dorpshuis Het Blanke Schot te komen voor de ledenvergadering. Zoals elk jaar werden aan het einde van de vergadering de jubilarissen gehuldigd. Dit jaar waren er in totaal […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 7 december 2015
"

Lees meer

Afgelopen maandag 30 november is de jaarlijkse ledenvergadering van s.v. Prins Bernhard gehouden.
Ondanks het slechte weer hebben in  totaal  59 leden de moeite genomen om naar dorpshuis Het Blanke Schot te komen voor de ledenvergadering. Zoals elk jaar werden aan het einde van de vergadering de jubilarissen gehuldigd. Dit jaar waren er in totaal maar liefst 14 jubilarissen.

50 jaar lid zijn:

 • Henk van de Kolk
 • Tinus van den Brink
 • Andries Pol
 • Steven Schouten (niet op foto)
 • Dick Koetsier (niet op foto)
 • Peter Bosch (niet op foto)

IMG_2766

40 jaar lid zijn:

 • Johnny Boeve
 • Wim Gerritsen
 • Wienik Mulder

IMG_2753

25 jaar lid zijn

 • Gerard Mulder
 • Wim Boeve
 • Bennie Vos
 • Arjan Westhuis (niet op foto)
 • Mark Veenkamp (niet op foto)

IMG_2742

Vanuit het bestuur kregen alle jubilarissen een bos bloemen en een ere speldje (25 jaar lid en 40 jaar lid) of een ere schild (50 jaar lid).