Geslaagde klusochtend op sportpark ‘De Zandsteeg’

Afgelopen zaterdagochtend hebben zo’n 20 vrijwilligers meegeholpen met het uitvoeren van verschillende klussen op ons sportpark. Zo zijn er 2 vloertjes gestort voor het plaatsen van de nieuwe dug-outs, is er een hekwerk op de parkeerplaats geplaatst, zijn er lijnen getrokken op de 2 speelvelden en zijn de plantsoenen geschoffeld. Kortom een zeer geslaagde ochtend.

Geschreven door Prins Bernhard

Op 20 oktober 2014
"

Lees meer

Afgelopen zaterdagochtend hebben zo’n 20 vrijwilligers meegeholpen met het uitvoeren van verschillende klussen op ons sportpark.

Zo zijn er 2 vloertjes gestort voor het plaatsen van de nieuwe dug-outs, is er een hekwerk op de parkeerplaats geplaatst, zijn er lijnen getrokken op de 2 speelvelden en zijn de plantsoenen geschoffeld. Kortom een zeer geslaagde ochtend.