Foute party bij Prins Bernhard

Beste leden, sponsoren en vrijwilligers, Doordat de coronamaatregelen versoepeld zijn, is het dan eindelijk zover. Lange tijd hebben we moeten wachten, maar er zit weer een geweldig feest aan te komen.Zaterdag 19 maart 2022 wordt er vanaf 19:30 een foute party georganiseerd. Voor dit feest nodigen wij alle leden, sponsoren en vrijwilligers (met partner) uit. […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 6 maart 2022
"

Lees meer

Beste leden, sponsoren en vrijwilligers,

Doordat de coronamaatregelen versoepeld zijn, is het dan eindelijk zover. Lange tijd hebben we moeten wachten, maar er zit weer een geweldig feest aan te komen.
Zaterdag 19 maart 2022 wordt er vanaf 19:30 een foute party georganiseerd. Voor dit feest nodigen wij alle leden, sponsoren en vrijwilligers (met partner) uit. Het is de bedoeling om samen met elkaar te genieten van een mooie avond onder het genot van muziek en een drankje.
Om het feest zo fout mogelijk te maken, vragen wij jullie om op een leuke manier verkleed te gaan. Alle personen die verkleed aanwezig zijn, krijgen een gratis consumptiemuntje voor een drankje.
Wij kijken uit naar een mooie avond en hopen dat jullie allemaal van de partij zullen zijn.

De activiteitencommissie