Ferdinand van de Lang ondertekend zijn contract

In navolging op wat tijdens de nieuwjaarsreceptie bekend is geworden heeft hoofdtrainer Ferdinand van de Lang zijn handtekening gezet onder een contract wat hem tot juni 2021 aan sv Prins Bernhard verbindt. In zijn eerste jaar gaat het met ups en downs. Hij ziet echter voor de toekomst nog voldoende mogelijkheden om met deze (jonge) […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 24 februari 2020
"

Lees meer

In navolging op wat tijdens de nieuwjaarsreceptie bekend is geworden heeft hoofdtrainer Ferdinand van de Lang zijn handtekening gezet onder een contract wat hem tot juni 2021 aan sv Prins Bernhard verbindt.

In zijn eerste jaar gaat het met ups en downs. Hij ziet echter voor de toekomst nog voldoende mogelijkheden om met deze (jonge) selectie te groeien.

Zaterdag 15 februari jl hebben voorzitter Henk Bronkhorst en Ferdinand van de Lang hun handtekening gezet onder het vernieuwde contract.

De technische commissie en Ferdinand zijn verheugd de ingeslagen weg voort te kunnen zetten.