Extra algemene ledenvergadering

Geachte leden, Tijdens de algemene vergadering van 30 oktober 2017 hebben we afgesproken dat er een extra ledenvergadering gehouden gaat worden voor de invulling van alle openstaande bestuursfuncties. Momenteel hebben we de volgende vacatures openstaan: Bestuur: -Voorzitter Voorgedragen vanuit bestuur: Johny Boeve -Secretaris -Sponsorzaken Voorgedragen vanuit bestuur: Wilfred van Essen – Technische Commissie Jeugdbestuur: – […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 4 april 2018
"

Lees meer

Geachte leden,

Tijdens de algemene vergadering van 30 oktober 2017 hebben we afgesproken dat er een extra ledenvergadering gehouden gaat worden voor de invulling van alle openstaande bestuursfuncties.

Momenteel hebben we de volgende vacatures openstaan:
Bestuur:
-Voorzitter
Voorgedragen vanuit bestuur: Johny Boeve
-Secretaris
-Sponsorzaken
Voorgedragen vanuit bestuur: Wilfred van Essen
– Technische Commissie

Jeugdbestuur:
– wedstrijdsecretaris jeugdafdeling

Zonder bestuur en zonder vrijwilligers kan een vereniging niet bestaan vandaar dat het dan ook van groot belang is dat deze functies weer bemand worden.

Het huidige bestuur nodigt dan ook iedereen uit om op maandag 16 april om 20:00 op Sportpark ‘De Zandsteeg’ aanwezig te zijn om zo met elkaar  te bekijken hoe we de verschillende openstaande  functies kunnen invullen.