Belangrijkste punten algemene ledenvergadering

Maandag 31 oktober is de algemene ledenvergadering van s.v. Prins Bernhard gehouden. In totaal waren er 47 leden aanwezig op deze vergadering. Een belangrijk besproken punt op de agenda betrof het energieproject. Het complex is begin jaren 70 gesticht wat inhoudt dat een aantal basisvoorzieningen van het complex aan vervanging toe zijn. De meest prangende op dit […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 10 november 2017
"

Lees meer

Maandag 31 oktober is de algemene ledenvergadering van s.v. Prins Bernhard gehouden.
In totaal waren er 47 leden aanwezig op deze vergadering.

Een belangrijk besproken punt op de agenda betrof het energieproject.

Het complex is begin jaren 70 gesticht wat inhoudt dat een aantal basisvoorzieningen van het complex aan vervanging toe zijn. De meest prangende op dit moment is de vervanging van de energievoorziening van het complex. Op dit moment is dit een oliegestookte oplossing met gedateerde ketels. Tevens is de capaciteit van de voorziening aan de magere kant om het complex goed te kunnen voorzien van warmte en warm water. Daarnaast is de oliegestookte oplossing niet duurzaam en belastend voor het milieu.

Het bestuur van de stichting heeft opdracht gekregen en uitgevoerd om een aantal alternatieven uit te werken waaronder een gasoplossing, palletkachels en warmtepompen in combinatie met infrarood. De oplossing zijn doorgerekende en geëvalueerd en gepresenteerd aan de leden van de hoofdgebruiker van het complex. Hierbij is aangegeven dat de oplossing met een palletkachtel uitgewerkt zal worden.

Om het project te kunnen financieren is € 50.000 nodig, dit geld willen we door middel van acties en leningen bij elkaar krijgen. Ook willen we een gedeelte van de financiering bij de leden neerleggen dit willen we doen door de contributie per 1-1-2018 te verhogen. Het besluit tot contributieverhoging is reeds door de ALV van sv Prins Bernhard goedgekeurd.

De contributie verhoging gaat er als volgt uitzien:

Contibutie vanaf 1-1-2018
Oud Verhoging Nieuw kwartaal
Senioren 152 25 177 44,25
JO19 94 15 109 27,25
JO17 -JO15 68 15 83 20,75
JO13-JO11-JO9 56 15 71 17,75
Kabouters 56 15 71 17,75
Niet spelende leden 36 7,5 43,5 10,75

Aan het eind van de vergadering werd zoals gebruikelijk de jubilarissen van dit jaar gehuldigd. (zie foto)

 • 40 jarig jubilaris
  Gerbrand Boeve (niet aanwezig op de vergadering)
 • 25 jarig jubilarissen
  Herman van Rhee
  Gijsbert -Jan van de Ridder
  Hans Schreuder (niet aanwezig op de vergadering)
  Dennis Hoenderop (niet aanwezig op de vergadering)
  Richard van de Kolk (niet aanwezig op de vergadering)

Alle leden ontvangen een erespeldje en een bos bloemen namens de vereniging.

Het Bestuur