Nieuwe dug-outs geplaatst

Afgelopen zaterdag zijn de eerste nieuwe dug-outs geplaatst op het hoofdveld. Drees Peter van den Broek en Theo van de steeg hebben de afgelopen weken hard gewerkt aan de realisatie van, deze door de leden aangeboden, dug-outs. Drees Peter en Theo, beide werkzaam bij De Bruin Tankbouw in Uddel, hebben heel wat zaterdagochtenden lopen zwoegen […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 11 november 2014
"

Lees meer

Afgelopen zaterdag zijn de eerste nieuwe dug-outs geplaatst op het hoofdveld. Drees Peter van den Broek en Theo van de steeg hebben de afgelopen weken hard gewerkt aan de realisatie van, deze door de leden aangeboden, dug-outs. Drees Peter en Theo, beide werkzaam bij De Bruin Tankbouw in Uddel, hebben heel wat zaterdagochtenden lopen zwoegen met deze prachtige dug-outs als resultaat.
Zaterdag was het dan zover  nadat Dick van Rhee namens Rhetap de vloeren voorzien had van een mooie kunstgrasmat, konden de dug-outs geplaatst worden. Over een aantal weken zal veld twee ook voorzien worden van nieuwe dug-outs.