District noord en oost: categorie B dit weekend afgelast

Vanwege de veldcondities zijn zaterdag 11 en zondag 12 februari in de districten Noord en Oost de wedstrijden in de categorie B afgelast. De wedstrijden vallend onder de categorie A en de overige districten blijven vooralsnog in de planning staan. Uiteraard kunnen consuls voor individuele verenigingen ook elders besluiten wedstrijden af te gelasten. Bovenstaande houdt […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 10 februari 2017
"

Lees meer

Vanwege de veldcondities zijn zaterdag 11 en zondag 12 februari in de districten Noord en Oost de wedstrijden in de categorie B afgelast.

De wedstrijden vallend onder de categorie A en de overige districten blijven vooralsnog in de planning staan. Uiteraard kunnen consuls voor individuele verenigingen ook elders besluiten wedstrijden af te gelasten.

Bovenstaande houdt in dat alle competitiewedstrijden van de jeugd zijn afgelast. De oefenwedstrijd van de JO17 tegen Nunspeet is ook afgelast.