De Uddelse pubquiz

Vrijdag 13 september aanstaande start de Uddelse pub quiz competitie in het Blanke Schot. Op dit moment hebben zich al 13 teams ingeschreven, een mooi begin! Maar er is altijd ruimte voor meer deelnemers. Het zou bijvoorbeeld leuk zijn als er per vereniging een team meedoet zodat we onderling sportief kunnen strijden voor de prijzen! […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 5 september 2019
"

Lees meer

Vrijdag 13 september aanstaande start de Uddelse pub quiz competitie in het Blanke Schot. Op dit moment hebben zich al 13 teams ingeschreven, een mooi begin! Maar er is altijd ruimte voor meer deelnemers. Het zou bijvoorbeeld leuk zijn als er per vereniging een team meedoet zodat we onderling sportief kunnen strijden voor de prijzen! Willen jullie kijken of er binnen jullie club animo is om hieraan mee te doen? Iedereen kan het!

Kijk op onderstaande link voor meer informatie en hoe je een team kunt inschrijven:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2349726121815263&id=2287928664661676&sfnsn=mo

Graag tot ziens op 13 september.