De beste wensen van Gezondheidspraktijk Mesrits

Vanuit Ermelo wenst onze hoofdsponsor Gezondheidspraktijk Mesrits alle leden en vrijwilligers een gezond en blessurevrij 2020 toe! Ook in het nieuwe jaar leveren wij weer kwalitatief hoogwaardige zorg. Zo maakt Michèl hier een echo van een pijnlijke schouder. Een echo kan ook erg goed bij een spierblessure! Dit geeft directe duidelijkheid. Sportieve groet, Michèl Eggenkamp […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 7 januari 2020
"

Lees meer

Vanuit Ermelo wenst onze hoofdsponsor Gezondheidspraktijk Mesrits alle leden en vrijwilligers een gezond en blessurevrij 2020 toe!

Ook in het nieuwe jaar leveren wij weer kwalitatief hoogwaardige zorg. Zo maakt Michèl hier een echo van een pijnlijke schouder. Een echo kan ook erg goed bij een spierblessure! Dit geeft directe duidelijkheid.

Sportieve groet,

Michèl Eggenkamp en Chantal Pul

Gezondheidspraktijk Mesrits

Sportfysiotherapie | Manueel therapie| Psychosomatische Fysiotherapie | Kinderfysio & Kindermanueeltherapi | Diëtetiek | Haptonomie