De bal gaat weer rollen

Geschreven door Prins Bernhard

Op 16 augustus 2021
"

Lees meer

UDDEL – Zaterdag 21 augustus speelt Prins Bernhard haar eerste wedstrijd sinds 10 oktober. Dit is de 1e oefenwedstrijd ter voorbereiding op de competitie. Opponent is vv Nagele uit de Noordoostpolder. Deze club is in 1956 opgericht en valt onder District Noord van de KNVB. Peter Wiesenekker uit Nunspeet is de trainer van de hoofdmacht.

Eind jaren tachtig waren ons 1e en 2e elftal deelnemer op een groot toernooi bij vv Nagele.
Onder de ouderen (50-60) van onze club wordt hier nog vaak over gesproken. Dit was
destijds het gezellig uitje van de club.

Wij mogen u weer verwelkomen op Sportpark ‘De Zandsteeg’. Het is toegestaan publiek toe te laten op onze accommodatie. Er geldt geen maximumaantal personen, uitgangspunt is dat er 1,5 meter afstand gehouden wordt. Reserveren is niet nodig, triage (gezondheidscheck) en placering blijven wel van kracht.

De wedstrijd begint om 14:30 uur en staat onder leiding van scheidsrechter Jeroen Frei uit
Dronten.