Corrie van de Steeg in het zonnetje gezet

Een tijdje geleden is Corrie van de Steeg in het zonnetje gezet door het bestuur van s.v. Prins Bernhard. Corrie heeft er jarenlang voor gezorgd dat het 3e elftal elke week met een schoon tenue heeft kunnen voetballen. Afgelopen seizoen is het 3e elftal vanwege te weinig spelers uit de competitie genomen, dit betekent ook […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 27 oktober 2015
"

Lees meer

Een tijdje geleden is Corrie van de Steeg in het zonnetje gezet door het bestuur van s.v. Prins Bernhard.
Corrie heeft er jarenlang voor gezorgd dat het 3e elftal elke week met een schoon tenue heeft kunnen voetballen. Afgelopen seizoen is het 3e elftal vanwege te weinig spelers uit de competitie genomen, dit betekent ook dat er geen kleding meer gewassen hoeft te worden door Corrie .
Namens het bestuur heeft Wim Mulder haar een bos bloemen en een bon van de slager overhandigd als dank voor de jarenlange inzet.