Prins Bernhard 1 – Zeewolde 1

Prins Bernhard speelt vandaag haar eerste officiële wedstrijd van dit seizoen thuis tegen Zeewolde. Voor vanavond is dit de eerste bekerwedstrijd (in poulefase). Zwart Wit’28 en VVOG (zon) zijn de volgende tegenstanders. De winnaar van deze poule gaat verder naar de volgende ronde. Wedstrijdsponsor Camping “de Wijde Blik” Aanvang: 19.00 uur Locatie: Sportpark ‘De Zandsteeg’

Geschreven door Prins Bernhard

Op 18 augustus 2015
"

Lees meer

Prins Bernhard speelt vandaag haar eerste officiële wedstrijd van dit seizoen thuis tegen Zeewolde.
Voor vanavond is dit de eerste bekerwedstrijd (in poulefase).
Zwart Wit’28 en VVOG (zon) zijn de volgende tegenstanders.
De winnaar van deze poule gaat verder naar de volgende ronde.

Wedstrijdsponsor Camping “de Wijde Blik”

Aanvang: 19.00 uur
Locatie: Sportpark ‘De Zandsteeg’