AVIA met ingang van seizoen 2021/2022 sponsor sv Prins Bernhard

Tankstation Uddelermeer heeft aangegeven met ingang van 2021/2022 onze club als sponsor te willen ondersteunen. Tankstation Uddelermeer is een AVIA tankstation en sponsort niet alleen direct via het eigen station maar geeft ons ook toegang tot het Avia-clubspaarprogramma. Over de ins- en outs van dit programma zullen we jullie later informeren. We zijn blij met […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 13 september 2021
"

Lees meer

Tankstation Uddelermeer heeft aangegeven met ingang van 2021/2022 onze club als sponsor te willen ondersteunen.

Tankstation Uddelermeer is een AVIA tankstation en sponsort niet alleen direct via het eigen station maar geeft ons ook toegang tot het Avia-clubspaarprogramma. Over de ins- en outs van dit programma zullen we jullie later informeren. We zijn blij met Avia als nieuwe partner en danken Henri voor het vertrouwen in Prins Bernhard.