Autobedrijf Versteeg sponsor sv Prins Bernhard

Autobedrijf Versteeg en sv Prins Bernhard hebben overeenstemming bereikt over een sponsorrelatie voor de komende 5 jaar. Versteeg in Uddel is het vertrouwde adres voor nieuwe en gebruikte auto’s, onderhoud, 24 uurs pechhulp. Op zoek naar iets specifieks? Versteeg neemt graag de zoekopdracht voor u in behandeling. De uitingen van Versteeg zullen te vinden zijn […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 27 juli 2021
"

Lees meer

Autobedrijf Versteeg en sv Prins Bernhard hebben overeenstemming bereikt over een sponsorrelatie voor de komende 5 jaar. Versteeg in Uddel is het vertrouwde adres voor nieuwe en gebruikte auto’s, onderhoud, 24 uurs pechhulp.

Op zoek naar iets specifieks? Versteeg neemt graag de zoekopdracht voor u in behandeling. De uitingen van Versteeg zullen te vinden zijn aan de veldzijde van de hoofdpoort.

sv Prins Bernhard is blij met de door Versteeg geboden ondersteuning.