Algemene ledenvergadering

Maandag 30 november is de algemene ledenvergadering van s.v. Prins Bernhard in dorpshuis ‘ Het Blanke Schot’ aanvang 20:00 uur. Afgelopen week zijn de uitnodigingen verstuurd en uitgedeeld aan de leiders van de verschillende elftallen. Dit jaar is er per huisadres 1 uitnodiging verstuurd, het kan dus zo zijn dat je geen persoonlijke uitnodiging hebt […]

Geschreven door Prins Bernhard

Op 16 november 2015
"

Lees meer

Maandag 30 november is de algemene ledenvergadering van s.v. Prins Bernhard in dorpshuis ‘ Het Blanke Schot’ aanvang 20:00 uur.

Afgelopen week zijn de uitnodigingen verstuurd en uitgedeeld aan de leiders van de verschillende elftallen. Dit jaar is er per huisadres 1 uitnodiging verstuurd, het kan dus zo zijn dat je geen persoonlijke uitnodiging hebt gehad. Mocht je helemaal geen uitnodiging hebben ontvangen dan kan je deze via onderstaande link openen.

Uitnodiging Jaarvergadering 2015 (1)

Ben je onlangs verhuist of weet je niet zeker of jou adres goed in het ledenbestand staat, dan kan je je huidige woonadres doorgeven door een mailtje te sturen naar info@svprinsbernhard.nl.